як записатися до лікарів спеціалістів

Шановні батьки!

На сьогодні записатися до лікарів спеціалістів нашої поліклініки можна наступним чином.

До гастроентеролога, гематолога, невролога можна записатися за телефоном 95-92-76. Запис проводиться з 12-00 до 15-00 щодня, крім суботи та неділі, при наявності направлення від лікаря – педіатра дільничного або лікаря – спеціаліста незалежно від його профілю.

З 27.11.17р. можна буде записатися по телефону і до лікаря – пульмонолога дитячого.

Також прийом дітей вищезазначеними спеціалістами здійснюється:

  • по талонах в день прийому у відповідності до графіка роботи лікарів;
  • за попереднім самозаписом (на першому поверсі поліклініки біля стенду «Графік прийому лікарів»); це можна зробити в день відвідування поліклініки.

У четвер прийом дітей перших трьох років життя лікарями – неврологами здійснюється по талонах (талони видаються завідувачами педіатричних відділень.

Запис до лікарів – офтальмологів поліклініки здійснюється:

  • по телефону 93-76-45 та 0949-888-645. якщо дитина перебуває під диспансерним наглядом одного з лікарів-офтальмологів поліклініки (Павлюк В.В., Кисла А.А., Мусіна В.І.) або за направленням медичних працівників навчальних та дитячих дошкільних закладів за результатами перевірки гостроти зору;
  • по талонах, які видаються в реєстратурі в день прийому у відповідності до графіка роботи лікарів – офтальмологів щодня з 7-30, крім суботи та неділі;
  • за принципом «живої» черги щодня, крім суботи та неділі, з 12-00 до 14-00, з усіма проблемами (проведення профілактичного медичного огляду, для оформлення в логопедичну групу, за направленням інших лікарів тощо);
  • на СІTO – в усіх випадках, які потребують надання екстренної медичної допомоги без попереднього запису та без талонів. Першочерговість прийому на «СІTO» регулює лікар – офтальмолог, який здійснює прийом.

Запис до лікарів – кардіологів здійснюється

  • по талонах в день прийому у відповідності до графіка роботи лікарів;
  • за попереднім самозаписом (на першому поверсі поліклініки біля стенду «Графік прийому лікарів»); це можна зробити в день відвідування поліклініки;
  • у четвер для дітей до 3-х років – за принципом «живої» черги.
  • за телефоном 95-92-76. Запис проводиться з 12-00 до 15-00 щодня, крім суботи та неділі, при наявності направлення від лікаря – педіатра дільничного або лікаря – спеціаліста незалежно від його профілю.

Запис до інших вузьких спеціалістів (ендокринологів, хірурга, отоларингологів, дитячих гінекологів) здійснюється за принципом «живої» черги.

Запис до психолога проводиться за попереднім самозаписом  (на першому поверсі поліклініки біля стенду «Графік прийому лікарів»); це можна зробити в день відвідування поліклініки.