Санаторій «Пролісок» запрошує на відпочинок!!!

Для багатьох пролісок – це перша квітка, що символізує початок весни, майбутнє тепло.

А для дітей Чернігівської області – це, в першу чергу, дитячий оздоровчий заклад, в якому вони лікуються та із задоволенням відпочивають.

Розташований санаторій поруч із невеликим та затишним містом Ніжином, серед надзвичайно красивої природи і свою історію веде із 1978 року.

На сьогодні в санаторії упродовж цілого року оздоровлюються діти шкільного віку,що проживають у Чернігівській області, кількість місць у закладі нараховує 200.

Оздоровлюються у «Проліску» діти, що часто хворіють на гострі респіраторні інфекції, мають хронічні захворювання дихальних шляхів, ЛОР-органів, шлунково-кишкові захворювання, проблеми опорно-рухової системи (порушення постави, сколіози), діти з вегето-судинною дистонією.

Кожній дитині фахівці санаторію підбирають індивідуальний курс лікування, адже до послуг пацієнтів – широкий спектр методів загартовування, відновлювання та реабілітації.

Широко застосовуються сучасні методи курортології – киснева терапія, аеро-ароматерапія, фітотерапія, галотерапія, лазеротерапія. Кабінет водолікування оснащений спеціальною установкою, що дозволяє використовувати різні види лікувальних душів (циркулярний, Шарко), є гідромасаж та 10 видів лікувальних ванн.

Заняття з лікувальної фізкультури проводить інструктор з ЛФК у двох великих залах із різноманітним знаряддям. Часто застосовуються індивідуальні заняття-групами по 2-3 дітей згідно розроблених методик, враховуючи вид захворювання.

Проводяться у санаторії і такі методи оздоровлення як: електросвітлолікування, масаж, інгаляції, тепло грязелікування, парафінотерапія та лікування озокеритом.

У санаторії організовано навчання дітей за шкільною програмою, проводяться уроки-консультації. Виконуючи спільну з медичними працівниками роботу, вихователі, зі свого боку, використовують методи та прийоми арт-терапії: працює багато гуртків, у яких діти із задоволенням навчаються багатьом новим для себе видам творчості(малювання, оригамі, квілінг, вишивка стрічками, бісер, кольорова мозаїка) і потім вже самі створюють справжні витвори мистецтва. Також відпочиваючі із задоволенням відвідують гурток акторської майстерності, спортивний гурток.

Люблять діти проводити час і в гарно облаштованих ігрових кімнатах та на ігрових майданчиках. Діти старшого віку люблять грати у футбол, волейбол. В холодний період року великою популярністю користується теніс та більярд, постійно проводяться шахові та шашкові турніри.

З метою виховання у дітей любові до рідного краю організовуються  екскурсії до визначних місць Ніжинського та сусіднього Борзнянського районів, проводяться пішохідні прогулянки у лісовій зоні. Влітку діти купаються у лісовому озері, що розташоване поблизу санаторія.

Офіційний сайт санаторія «Пролісок» для ознайомлення батькам http://prolisok.org.ua

Інформація надана в.о. головного лікаря Обласного дитячого  санаторія “Пролісок”- Раїса Іванівна Ярешко

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.