Режим роботи поліклініки

Дитяча поліклініка працює за графіком, який затверджений головним лікарем.

Режим роботи реєстратури – з 7-30 до 18-00 з понеділка по п’ятницю та з 8-00 до 14-00 у суботу. Неділя – вихідний день.

Прийом пацієнтів лікарями – педіатрами та лікарями – спеціалістами, відбувається з 08-00 до 18-00 згідно графіка прийому.

Робота маніпуляційного кабінету здійснюється з 8-00 до 18-00 щодня з понеділка по п’ятницю; у суботу – з 9-00 до 14-00, неділя – вихідний день.

Робота діагностичних кабінетів, лабораторії, кабінету щеплень здійснюється за графіком, затвердженим головним лікарем згідно штатного розпису.

Прийом викликів лікаря додому відбувається з 7-30 до 12-00 щодня з понеділка по п’ятницю; в суботу –  з 8-00 до 12-00, неділя – вихідний день.

Прийом дітей лікарями спеціалістами здійснюється по талонах, за попереднім самозаписом, а також по системі «живої черги». Якщо прийом здійснюється за талоном, пацієнт зобов’язаний прийти на прийом до спеціаліста у призначений день та час без запізнень. Якщо пацієнт запізнився більше ніж на 5-ть хвилин запис по талону може бути скасованим. Діти у важкому стані, з високою лихоманкою, гострими болями в череві, діти-інваліди обслуговуються позачергово.

Прийом лікарів-педіатрів дільничних відбувається за системою «живої черги».

Результати огляду пацієнта, результати діагностичних, лабораторних та інструментальних методів обстежень, а також діагноз і рекомендації лікаря занотовуються в історії розвитку дитини (ф.112/о).

Історії розвитку дітей зберігаються в картотеці реєстратури за роками народження та адресами проживання і передаються лікарю в день відвідування дитиною поліклініки або при відвідуванні лікарем дитини вдома.

Історії розвитку дитини на дітей до 3-х років зберігаються в кабінеті дільничного лікаря для оперативного використання їх з метою забезпечення систематичного нагляду за дитиною і своєчасного проведення профілактичних засобів.

Історія розвитку дитини є не тільки медичним, але й юридичним документом і зберігається на протязі всього періоду спостереження і лікування пацієнта, а при виповненні дитині віку 18 років передається в архів поліклініки з терміном збереження 25 років. У ф.112/о не дозволяється робити підчистки, закреслювання, зміни і доповнення в записах поточних наглядів.