Профілактичні огляди

Для виклику лікаря додому телефонуйте за номером:

(0462) 95-22-41; (04622) 3-15-55

В нашій поліклініці  функціонує педіатричне відділення
з організації медичної допомоги дітям в навчальних закладах.

Профілактичні огляди учнів навчальних закладів, які підлягають плановому огляду лікарями-спеціалістами згідно листа МОЗ України від 16.08.2013р. №04.01-7/8/25363, проводяться у кабінеті профілактичних оглядів (каб. 106) відповідно до розроблених графіків (щорічно з вересня по травень). Графіки доведені до відома директорів шкіл.

Кабінет профілактичних оглядів проводить огляди учнів (хлопчиків та дівчаток) 14-річного віку; юнаків допризовного віку 16,17 років та учнів 11-х класів перед вступом у вищі навчальні заклади.

Профілактичні щеплення та туберкулінодіагностика проводяться згідно Календаря профілактичних щеплень безпосередньо в навчальному закладі медичним персоналом педіатричного відділення з організації медичної допомоги дітям в навчальних закладах; під час канікул – у дитячій поліклініці, про що населення інформується шляхом розміщення об’яв на першому поверсі поліклініки.

Медичний персонал, який проводить профілактичні щеплення та пробу Манту, має сертифікат-допуск, який отримує після спеціальної підготовки та здачі заліку.

Підготовка дитини до відвідування дошкільного навчального закладу здійснюється на педіатричній дільниці та включає в себе:
– Огляд педіатром, стоматологом дитячим та логопедом (інші спеціалісти – за показаннями);
– Проведення лабораторних досліджень (загально-клінічних аналізів крові, сечі та проведення досліджень на гельмінти);
– Здійснення  профілактичних щеплень за віком;

з наступним оформленням медичної документації (ф.ф. 112/о, 026/о, 063/о)

Створено «зелений коридор» до всіх спеціалістів з 12-00 до 14-00 щодня з понеділка по п’ятницю для дітей, які оформляються у дитячий дошкільний заклад (прийом дітей без талонів та попереднього запису), профілактичні огляди в кабінеті логопеда проводяться кожного четверга (перша зміна) та кожної п’ятниці (друга зміна).