Перелік об’єктів по поверхах, що знаходяться в коридорах та переходах поліклініки

З переліком кабінетів, розташованих на 1-4 поверхах центральної будівлі дитячої поліклініки №2  можна ознайомитись “ТУТ“.

Поліклініка розташована в трьох спорудах:

1) типовому 4-х поверхневому приміщенні по вул. Рокосовського, 47;
2) орендованому приміщенні поліклінічного відділення обласної лікарні (філіал «Коти») по вул. Волковича, 25
3) на першому поверсі багатоповерхової будівлі по вул. Рокосовського, 30, де розташований денний стаціонар дитячої поліклініки та Клініка, дружня до молоді.

1) Центральна будівля поліклініки має потужність 495 відвідувань в зміну.
– На першому поверсі розташовані: реєстратура, довідкове, в якому здійснюється, у т.ч. прийом викликів додому; кабінет інфекційних захворювань з трьома окремими Мельцерівськими боксами; кабінет видачі лікарняних листків; педіатричне відділення з організації медичної допомоги дітям в навчальних закладах; відділення відновного лікування з водним блоком, залами ЛФК та тренажерними лікувальними залами; клініко-діагностична лабораторія, маніпуляційний кабінет; бухгалтерія; гардероб.
– На другому поверсі розташовані: 1-е педіатричне відділення; 2-е педіатричне відділення; 3-е педіатричне відділення; кабінет здорової дитини та підтримки грудного вигодовування; щеплювальний кабінет, кабінет лікаря з вакцинопрофілактики; кабінет лікаря-офтальмолога; ортоптичний кабінет, кабінет охорони зору, кабінет завідувача спеціалізованим відділенням №2; кабінет гастроентеролога.
– На третьому поверсі розташовані: діагностичне відділення з кабінетами ЕКГ, ЕЕГ, РЕГ; ультразвукової діагностики (2 кабінети); фізіотерапевтичне відділення з кабінетами електросвітолікування, парафінолікування, інгаляційним кабінетом, кабінетом кисневих коктейлів, кабінетом лазеротерапії та масажним кабінетом; також розташовані кабінети дитячих спеціалістів – невролога (2 кабінети), кардіолога, пульмонолога, отоларинголога, ендокринолога, психіатра, логопеда; кабінет завідувача спеціалізованим відділенням №1, офтальмологічний кабінет, кабінет по наданню медичної допомоги дітям, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС, кабінет завідувача педіатричним відділенням з організації медичної допомоги дітям в навчальних закладах з кабінетом для лікарів відділення та підлітковим кабінетом.
– На четвертому поверсі розташовані: хірургічний блок з кабінетами хірурга дитячого, ортопеда дитячого, гінеколога дитячого та двома перев’язочними – чистою та гнійною; ендоскопічний кабінет, рентгенологічні кабінети (2); централізована стерилізаційна, конференц-зал, інформаційно-аналітичний відділ (2 кабінети) кабінети головного лікаря, заступника головного лікаря з медичної частини, секретаря, заступника головного лікаря з ЕТН, де проводяться засідання ЦЛКК, заступника з економічних питань, кабінет головної медичної сестри.

2) На філіалі «Коти», потужністю 15 відвідувань в зміну, ведеться педіатричний прийом дітей, які проживають в районі діяльності  4-го педіатричного відділення на 7 педіатричних дільницях.

2) В денному стаціонарі ведеться прийом дітей, які потребують лікування, реабілітації, проходження курсів протирецидивного лікування. Розташовані кабінети лікарів – педіатрів, палати для хворих дітей, маніпуляційний, фізіотерапевтичний кабінет, два стоматологічні кабінети, зали ЛФК та лікувальної хореографії. У відділенні «Клініка, дружня до молоді» за графіком, затвердженим головним лікарем, ведуть прийоми лікарі гінекологи дитячі, психологи, педіатр.