Лабораторна діагностика

Лабораторна діагностика – важлива частина медичного обстеження дитини.  У дитячій поліклініці можна здати всі необхідні аналізи крові, як загально-клінічні так і біохімічні, а також аналізи сечі, випорожнень, мокроти тощо. Наша лабораторія проводить комплекс аналізів та досліджень, які необхідні для діагностики та призначення правильного лікування.

Дізнатися повного переліку лабораторних досліджень, що проводяться в нашому закладі, Ви зможете «тут».

Дізнатися як готувати дитину до проведення лабораторних обстежень Ви зможете «тут».

Клініко-діагностична лабораторія не проводить забір крові вдома.

Отримати результати аналізів можна:

  • при здачі аналізів до 10-00 – на наступну добу у свого лікаря – педіатра дільничного або у лікаря – спеціаліста, який призначив дослідження;
  • при здачі аналізів на «cito» — через 1,5-2 години після здачі;
  • при здачі аналізів у суботу – у понеділок після 10 години.

Якщо в аналізах виявлять серйозні відхилення від норми, Вам терміново зателефонують через систему дільничної педіатричної служби.

Медичні сестри процедурного кабінету мають високий рівень кваліфікації, що дозволяє їм провести забір крові з вени навіть малюку у віці до 1-го року.

Лабораторні обстеження проводяться не тільки хворим дітям. Загально-клінічні обстеження проводяться згідно Програми динамічного медичного спостереження дітей (у віці 9-ти місяців для виключення залізодефіцитної анемії), перед поступленням у дитячий навчальний заклад, школу (ліцей), дітям підліткового віку в день проведення профілактичних оглядів.

Загально-клінічні обстеження проводяться за направленням лікаря – педіатра або лікаря – спеціаліста дитячої поліклініки №2 ЧМР.

Лікар, який призначає лабораторні обстеження, повинен проінструктувати Вас щодо правил збору та доставці матеріалу в лабораторію.