Інформація про завідувачів відділень

Перелік відділень ПІБ завідувача відділенням, категорія Телефони
відділень
1-е педіатричне Стародубцева Наталія Миколаївна,
лікар-педіатр II кваліфікаційної категорії
95-27-12
2-е педіатричне Павлова Марина Інокентіївна,
лікар-педіатр I кваліфікаційної категорії
3-90-75
3-е педіатричне Алексєєва Людмила Миколаївна,
лікар-педіатр I кваліфікаційної категорії
3-15-57
4-е педіатричне Седун Тетяна Григорівна,
лікар-педіатр I кваліфікаційної категорії
5-34-28
Денний стаціонар Щоткіна Ліля Миколаївна,
лікар-педіатр I кваліфікаційної категорії
3-07-92
Спеціалізоване відділення №1 Остапенко Любов Дмитрівна,
лікар-ендокринолог дитячий I кваліфікаційної категорії, відповідає за роботу кабінетів:
– щеплювального;
– процедурного;
– гастроентерологічного;
– нефрологічного;
– ендокринологічного;
– гематологічного;
– кабінету інфекційних хвороб;
– кабінету ЧАЕС;
– кабінету з вакцинопрофілактики.
3-14-99
Спеціалізоване відділення №2 Мусіна Віра Іванівна,
лікар-офтальмолог дитячий вищої кваліфікаційної категорії, відповідає за роботу кабінетів:
– хірургічного;
– отоларингологічного;
– офтальмологічного;
– гінекологічного.
95-91-81
Відділення відновного лікування Кадіна Ілона Анатоліївна,
лікар пульмонолог дитячий I кваліфікаційної категорії, відповідає за роботу кабінетів:
– неврологічного;
– кардіологічного;
– пульманологічного;
– логопедичного;
– кабінету ЛФК.
А також за роботу лікаря психіатра дитячого.
670-590
Педіатричне відділення з організації медичної допомоги дітям в навчальних закладах Дударенко Ірина Миколаївна,
лікар-педіатр I кваліфікаційної категорії,
відповідає за роботу кабінетів:
– підліткового кабінету.
А також лікарів, які надають мед. допомогу дітям
в дитячих дошкільних та навчальних закладах.
95-83-52
Діагностичне відділення Рахманова Ніна Петрівна,
лікар з функціональної діагностики I кваліфікаційної категорії, відповідає за роботу кабінетів:
– ЕКГ;
– рентгенкабінетів;
– ультразвукової діагностики.
95-92-93
Клініко-діагностична лабораторія Лорсанова Світлана Всеволодівна, лікар – лаборант
вищої кваліфікаційної категорії
95-92-06
Фізіотерапевтичне відділення Боярчук Людмила Мартинівна,
лікар фізіотерапевт
95-83-13
Відділення медико-соціальної допомоги дітям та молоді «КДМ Сименюк Любов Анатоліївна,
лікар – гінеколог дитячий I кваліфікаційної категорії
671-691