Центральна лікарська консультативна комісія

Засідання комісії проводяться два рази на тиждень:
понеділок та середа з 14.00 до 16.00.

ЦЛКК вирішує наступні питання:

– встановлення інвалідності (та за показаннями підгрупи «А») дитині згідно наказів МОЗ України від 08.11.2001р. №454/471/516 “Про затвердження Переліку медичних показань, що дають право на одержання державної соціальної допомоги на дітей-інвалідів віком до 18 років” та №482 від 04.12.2001р. “Про затвердження Порядку видачі медичного висновку на дитину-інваліда віком до 18 років”.
– направлення дітей на МСЕК для встановлення групи інвалідності;
– здійснює видачу довідки про потребу дитини, дитини-інваліда в домашньому догляді
– оформлення індивідуального навчання школярів (за станом здоров’я);
– приймає рішення про продовження листка непрацездатності понад 30 календарних днів по догляду за хворою дитиною до 14 років, яка постраждала внаслідок аварії на ЧАЕС, дає дозвіл на видачу листка непрацездатності матері по догляду за дитиною –інвалідом на період санаторно-курортного лікування чи лікуванні (реабілітації) в центрах реабілітації дітей з органічним ураженням нервової системи.
– вирішує в окремих випадках питання щодо видачі документів, що засвідчують тимчасову непрацездатність громадян, за минулий час при наявності документів, що підтверджують тимчасову непрацездатність.
– надає направлення на реабілітацію в «Обласний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів» дітям, що за станом здоров’я мають ризик отримання інвалідності.
– надає висновок про звільнення від екзаменів та проходження зовнішнього незалежного оцінювання (згідно наказу Мiн. освіти та МОЗ України від  01.02.2013р. №72/78 “Про порядок звільнення від перевідних та випускних екзаменів учнів загальноосвітніх шкіл України”, наказу міністерства освіти і науки України та МОЗ України № 1027/900 від 29.08.2016 р.) на підставі запиту від адміністрації шкіл; оформлення академічних відпусток по запиту НЗ
– розробляє індивідуальні програми реабілітації (ІПР), та робить підсумки, щодо результатів реабілітації із залученням у разі потреби спеціалістів закладів охорони здоров”я, органів соціального захисту, державної служби зайнятості, органів Пенсійного фонду України, Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, Фонду соціального захисту інвалідів, та інших органів, які провадять діяльність у сфері реабілітації інвалідів.